Przyjdź i zobacz nasz sklep o powierzchni 500 m2 w Hellerup! Przyjdź i zobacz nasz sklep o powierzchni 500 m2 w Hellerup!

Przyjdź i zobacz nasz sklep o powierzchni 500 m2 w Hellerup!

Strandvejen 82
2900 Hellerup
Dania

Poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
Sobota: 10.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne

Jak wyglądały początki ScootWorld?

Mój brat Alexander i ja (Frederik) założyliśmy ScootWorld w marcu 2012 roku z pomysłem zrewolucjonizowania świata skatingu. Pomysł wziął się stąd, że Aleksander już wtedy jeździł na hulajnogach typu trick i była to oczywista okazja.

Rynek hulajnóg trikowych, deskorolek i sprzętu był wówczas generalnie bardzo niszowy i trudno było znaleźć konkurencję. Oznaczało to również, że na rynku istniała tzw. "luka", zarówno jeśli chodzi o sklepy sprzedające te produkty, ale także znaczny brak obsługi klienta i poradnictwa w branży.

Ale jak zacząć, dwóch braci 17 i 13 odpowiednio w branży, w której mieliśmy stosunkowo ograniczoną wiedzę i środki, aby rozpocząć naszą podróż?

Dzięki pomocy naszych rodziców i oszczędnościom obojga naszych dzieci, mogliśmy sobie pozwolić na zakup produktów z powrotem do domu, aby zaopatrzyć nasz pierwszy sklep i rozpocząć obsługę zainteresowanych klientów w najlepszy możliwy sposób.

To był strzał w dziesiątkę! I udany początek naszej podróży. Zaowocowało to również większą ilością krwi w naszych zębach, aby kontynuować i budować nasze uniwersum ScootWorld na nowe wyżyny. Im więcej czasu spędzaliśmy nad naszym małym projektem, tym więcej wiedzy zdobywaliśmy, aby stworzyć od podstaw naszą pierwszą i własną markę "Striker Scooters".

To był cel i kamień milowy do odhaczenia, ponieważ dostaliśmy naszą pierwszą przesyłkę do domu i mogliśmy zacząć sprzedawać markę w naszym własnym sklepie i do dealerów na całym świecie.W 2015 roku czuliśmy się gotowi, aby wziąć naszą pasję i DNA dalej, aby zbudować naszą pierwszą stronę internetową. Bardzo ważne było dla nas, abyśmy mogli zapewnić taką samą obsługę klienta, doradztwo i zaoferować dobrze przemyślany katalog produktów online, jak i w sklepie.

Oznaczało to również, że mogliśmy dotrzeć do większej liczby klientów niż tylko poprzez posiadanie fizycznego sklepu.

Jak wyróżniamy się na tle konkurencji?

Ponieważ na rynku brakowało profesjonalnego doradztwa, zdecydowaliśmy, że kamieniem węgielnym, na którym będziemy budować naszą firmę, jest obsługa klienta, doradztwo i jakośćx nie mająca sobie równych.

Nie zawsze łatwo jest znaleźć odpowiedni rozmiar hulajnogi dla dziecka, czy odpowiednią długość deskorolki. Wymaga to profesjonalnej wiedzy i wskazówek. Niezależnie od tego, czy jesteś w naszym sklepie, czy też surfujesz po Internecie z pytaniami, których nie masz, zawsze jesteśmy pod ręką, aby podać Ci pomocną dłoń i upewnić się, że Twój zakup będzie trafiony za pierwszym razem.

Nie interesuje nas posiadanie sklepu "All Around", ze wszystkim co dobre z "morza". Dlatego lubimy mówić "Jakość ponad ilość". Zobaczysz to również w naszej ofercie, gdzie skupiliśmy się na budowaniu najlepszych, wysokiej jakości hulajnóg, deskorolek, wrotek i ochrony dla szerokiego zakresu wiekowego, od 2 lat do +20 lat, zarówno dla chłopców jak i dziewcząt.

Wszystkie nasze marki projektujemy i produkujemy sami

Pod naszą firmą ScootWorld ApS mamy 8 różnych marek, które zbudowaliśmy i zaprojektowaliśmy od podstaw. Ważne jest dla nas to, że uczestniczymy we wszystkich procesach podczas naszej produkcji, dzięki czemu wiemy, jaką jakość oferujemy naszym klientom. Dodatkowo jesteśmy w stanie pokierować i doradzić w odniesieniu do tego, który model i rozmiar jest odpowiedni dla wieku naszych klientów.

Zanim rozpoczniemy proces powstawania nowego produktu czy modelu, zawsze zaczynamy od tego, jaki feedback dają nasi klienci, zarówno na temat naszego prototypu, ale także tego, czego w danym momencie brakuje na rynku.

W naszym procesie produktowym jest wiele etapów zanim wprowadzimy na rynek nowy produkt lub model. Po pierwsze, mamy proces projektowania, w którym pracujemy z fabryką i naszym projektantem, aby wybrać kolory i kształty, które pasują do siebie. Następnie zlecamy wykonanie prototypu i przetestowanie go przez naszych "jeźdźców", aby upewnić się, że nowy produkt posiada ulepszenia i jakość, której oczekujemy, zanim wypuścimy go do wszystkich naszych klientów. Jest to oczywiście długi, ale naprawdę ważny proces, ponieważ my jako firma musimy ręczyć za nowy produkt.

Nasze marki

W kategorii sporty akcji mamy w sumie 8 różnych marek.

Striker Scooter Parts: części do skuterów trikowych i kompletnych skuterów trikowych

ScootWorld: Części do skuterów trikowych, kompletne skutery trikowe i odzież

Panda Freestyle Scooter: kompletne skutery trikowe i niektóre części do skuterów trikowych

Elyts: buty i torby do skate'ów

Reversal Protection: kaski dla łyżwiarzy oraz ochraniacze na kolana i łokcie

Skatenhagen: deskorolki

Venor Skates: łyżworolki dla dzieci

Primus Scooters: skutery transportowe dla dorosłych i 3-kołowe skutery dla dzieci

Kilka z naszych marek można znaleźć w wielu różnych sklepach sportów akcji na całym świecie i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak wiele skate shopów wybiera nasze marki.

Kiedy decydujemy się na tworzenie nowych marek, stawiamy na pierwszym miejscu jakość, trwałość i cenę, aby każdy, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, miał możliwość dostania w swoje ręce odpowiedniego sprzętu do sportów akcji.

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma zawodnikami sportów akcji, aby opracować odpowiednie produkty, których poszukują kolarze na całym świecie.

Gdzie teraz jest ScootWorld?

Jest rok 2022 i jesteśmy w tym już ponad 10 lat.

Obecnie rozwijamy markę ScootWorld i jak na razie mamy uniwersa online w Danii, Niemczech, Szwecji i ogólne uniwersum dla całej Europy.

Naszym celem jest zapewnienie osobistej obsługi i właściwych wskazówek dla każdego, kto szuka odpowiedniego sprzętu dla swojego hobby, jakim są sporty akcji. Mamy nadzieję, że zobaczymy nasze marki w wielu innych sklepach sportów akcji na całym świecie, a to można osiągnąć tylko dzięki ciężkiej pracy i przychylności, którą będziemy mieli w przyszłości.

Dopiero zaczęliśmy tę niesamowitą podróż i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w naszej podróży przez ostatnie 10 lat i mamy nadzieję, że będziecie to robić jeszcze przez wiele lat!

Login

Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?
Utworzyć konto