5 naprawdę dobrych hulajnóg do wyczynów

 • Przez Frederik Giese
5 naprawdę dobrych hulajnóg do wyczynów

Dobra hulajnoga wyczynowa to taka, która odpowiada potrzebom i umiejętnościom użytkownika oraz rodzajowi jazdy, jaką będzie on wykonujący. Ogólnie rzecz biorąc, dobra hulajnoga wyczynowa powinna posiadać następujące cechy.
 • Solidna i trwała konstrukcja: dobra hulajnoga powinna być w stanie wytrzymać wpływ trików i wyczynów, dlatego powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów i mieć solidny design.
 • Wygodne i regulowane elementy: kierownica, podesty i koła hulajnogi powinny być wygodne w użyciu i dostosowane do wzrostu, wagi i stylu jazdy użytkownika.
 • Wysokiej jakości komponenty: dobra hulajnoga wyczynowa powinna posiadać wysokiej jakości komponenty, takie jak łożyska uszczelnione i widelec bez gwintu, aby poprawić jej wydajność i trwałość.
 • Dopasowanie do potrzeb i umiejętności użytkownika: najlepsza hulajnoga wyczynowa dla danego użytkownika będzie zależeć od jego stylu jazdy, poziomu umiejętności i rodzaju jazdy, którą chce wykonywać. Początkujący użytkownik może lepiej poradzić sobie z mniej kosztowną hulajnogą wyczynową, podczas gdy bardziej doświadczony użytkownik może woleć profesjonalną hulajnogę wyczynową w wyższym przedziale cenowym

Oprócz tych ogólnych cech, istnieją również kilka konkretnych rzeczy do rozważenia podczas poszukiwania dobrej hulajnogi wyczynowej, takich jak jej waga i rozmiar, rodzaj kół i hamulców oraz dodatkowe funkcje lub akcesoria. Ważne jest, aby dokonać nieco badań i porównać różne modele, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom.

Zobacz tutaj 5 naprawdę dobrych hulajnóg wyczynowych

1. Hulajnoga Wyczynowa Panda Initio (Dla początkujących)

Ta hulajnoga wyczynowa to idealny wybór dla początkujących, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem akcji. Z tą hulajnogą wyczynową można nauczyć się podstawowych trików, a jest szczególnie odpowiednia do jazdy w skateparkach i na rampach. Hulajnoga Panda Initio została zbudowana z aluminium, co sprawia, że jest lekka i wytrzymała. Zalecany wiek to od 6 lat wzwyż. Hulajnoga waży 3300g i ma całkowitą wysokość 82cm.

Jest to jedna z najbardziej przyjaznych dla portfela hulajnóg wyczynowych na rynku i jedna z najlepiej sprzedających się hulajnóg wyczynowych w Europie. Hulajnoga Panda Initio jest dostępna w 6 różnych kolorach, w tym w popularnym kolorze tęczy. Dodatkowo, świetnie nadaje się również jako hulajnoga transportowa.

 

2. Hulajnoga Wyczynowa Striker Lux (Do parku)

Ta hulajnoga wyczynowa to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych zawodników. Hulajnoga wyczynowa posiada krótką deskę o długości tylko 49cm, co ułatwia wykonywanie trików w skateparku. Jest bardzo lekka, waży tylko 3100g, a całkowita wysokość wynosi 87cm. Hulajnoga została zbudowana z aluminium, co zapewnia zarówno wytrzymałość, jak i lekkość. Zalecana dla zawodników w wieku 11 lat i starszych.

Hulajnoga Striker Lux to jedna z najlepiej sprzedających się hulajnóg wyczynowych w Europie, i to nie bez powodu. Dostajesz wiele za swoje pieniądze, a jest idealna do ćwiczeń w skateparku i nauki najfajniejszych skoków i trików.

 

3. Hulajnoga Wyczynowa Striker Gravis (Uliczna)

Ta hulajnoga wyczynowa to naprawdę popularna hulajnoga wyczynowa uliczna. Jest bardzo solidna, zbudowana z aluminium i posiada szeroką deskę oraz sprężynę SCS. Nie jest to najlżejsza hulajnoga na rynku, ważąca od 4,2 kg do 4,5 kg w zależności od rozmiaru, ale nadal wystarczająco lekka, aby wykonywać najbardziej wymagające triki uliczne.

Hulajnoga Striker Gravis nadaje się dla początkujących i doświadczonych zawodników w wieku 13+. Całkowita wysokość wynosi 900mm lub 950mm. Jeśli chcesz hulajnogi wyczynowej specjalnie zaprojektowanej do jazdy ulicznej i szlifowania po poręczach, to jest to idealny wybór dla Ciebie.

 

4. Hulajnoga Wyczynowa Striker BGSEAKK (Do parku)

Ta hulajnoga wyczynowa to ostateczny wybór dla doświadczonych zawodników poszukujących hulajnogi wyczynowej o najwyższej jakości i najlepszej wydajności. Hulajnoga jest wykonana z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają komfort, wytrzymałość i precyzję. Jest to lekka hulajnoga o wadze nawet 3,05 kg i całkowitej wysokości 88cm, co sprawia, że łatwo wykonywać nawet najbardziej wymagające triki. Z hulajnogą wyczynową

Striker BGSEAKK otrzymujesz najnowsze trendy w hulajnogach wyczynowych, a można ją nazwać "rolls royce" wśród hulajnóg. Zalecana dla zawodników w wieku 13 lat i starszych.

 

5. ScootWorld Bend Hulajnoga Wyczynowa (Hybryda)

Ta hulajnoga wyczynowa jest idealna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych zawodników. Dzięki naszym prawie 10-letnim doświadczeniu w branży, opracowaliśmy tę hulajnogę, zoptymalizowaną do wykonywania trików w skateparku.

To ułatwi Ci lądowanie tailwipów, briflipów i wszystkiego innego, na czym pracujesz. Hulajnoga wykonana jest z aluminium, co sprawia, że jest bardzo lekka, waży 3360g i ma ogólną wysokość 82cm. Długość deski wynosi 49cm, co pozwala na szybsze naukę tailwhipów. Hulajnogę do trików zalecamy dla zawodników od 11 lat+.


  Przeczytaj więcej porad i wskazówek

  Pokaż więcej porad i wskazówek 

  • 6 zasad, którymi należy się kierować przy wyborze hulajnogi wyczynowej

   Przez Frederik Giese 6 zasad, którymi należy się kierować przy wyborze hulajnogi wyczynowej

   Czytaj więcej 

  • 5 naprawdę dobrych hulajnóg do wyczynów

   Przez Frederik Giese 5 naprawdę dobrych hulajnóg do wyczynów

   Czytaj więcej 

  • 4 różne rodzaje hulajnóg

   Przez Frederik Giese 4 różne rodzaje hulajnóg

   Czytaj więcej 

  • Co to jest hulajnoga wyczynowa?

   Przez Frederik Giese Co to jest hulajnoga wyczynowa?

   Czytaj więcej 

  Pokaż więcej porad i wskazówek 

  Login

  Zapomniałeś hasła?

  Nie masz jeszcze konta?
  Utworzyć konto